Podziękowanie od Prezydenta Miasta Sosnowca

1030 731 Los Majkelos

✅Nasza szkołą od kilku lat zaangażowana jest w realizację Projektów Edukacji Regionalnej w Sosnowcu.
✅Celem Projektu jest rozwijanie zainteresowania młodzieży własnym regionem, poszerzanie wiedzy na temat naszego miasta, poznawanie walorów przyrodniczych i kulturowych najbliższej okolicy.

✅W bieżącym roku szkolnym do udziału w tym przedsięwzięciu zaangażowało się sześciu nauczycieli i 80 uczniów klas ósmych. Uczniowie, podzieleni na tematyczne „grupy zadaniowe”, przez kilka miesięcy zbierali i systematyzowali informacje, dokonywali ich analizy, tworzyli własne dzieła sztuki.

✅Efeky działań naszych uczniów zostały podsumowane w postaci różnorodnych prac, np.: albumów, prezentacji, filmu- przewodnika w j. angielskim, prac plastycznych. Gratulujemy ósmoklasistom wytrwałości, kreatywności i rozległej wiedzy o regionie.

✅Zapraszamy do obejrzenia efektów pracy naszych uczniów: <<<KLIK PO WIĘCEJ INFORMACJI>>>
✅Opiekunami działań projektowych były:
p. Marta Lachor-Winiarska
p. Magdalena Kapuścik
p. Beata Kwiecień
p. Magdalena Wiśniewska
p. Agata Woźniak

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos