1c odkrywała sekretne życie pszczół

1030 731 Los Majkelos

🐝Klasa 1️⃣c uczestniczyła w warsztatach edukacyjnych „Sekretne życie pszczół”.

🐝Spotkanie z tymi pożytecznymi owadami było dla wielu dzieci dużym wyzwaniem i niesamowitym przeżyciem. Uczniowie byli bardzo zainteresowani opowieściami prowadzącego o zwyczajach pszczół. Jednak najwięcej wrażeń wywołał bezpośredni kontakt z mieszkańcami ula.

🐝Po tych emocjonujących chwilach dzieci mogły zregenerować swoje siły próbując prawdziwy miód i konsumując poczęstunek przygotowany przez KSSE S.A. Podstrefa Sosnowiecko – Dąbrowska przy ulicy Żytniej.

🐝Na koniec każdy uczestnik warsztatów własnoręcznie wykonał świeczkę z wosku pszczelego.

🐝Za umożliwienie udziału w warsztatach serdecznie dziękuje w/w instytucji klasa 1️⃣c z wychowawczynią.

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos