Wywiad z Panią Kierownik MBP w Sosnowcu, Renatą Maciejewską

1000 563 Los Majkelos

📖Projekt edukacyjny „Czytaj z nami” ostatnio troszkę zwolnił tempa, ale… wiosenne rozleniwienie minęło i… znowu zapraszamy na ciekawy film.

📚Tym razem, mamy zaszczyt zaprosić na wywiad z Panią Kierownik MBP w Sosnowcu, Renatą Maciejewską. Pewnie wielu uczniów naszej szkoły często przekracza progi biblioteki na ul. Gospodarczej, jednak to właśnie w naszym filmie, miejsce to odkrywa swoje tajemnice.

📖Bartek Motyl, uczeń klasy 8F, wcielił się w dziennikarza, który przeprowadził niezwykle ciekawy wywiad z Panią Renatą Maciejewską. Raz jeszcze bardzo dziękujemy Pani Kierownik za poświęcony czas i odkrycie przed nami magii biblioteki i zawodu bibliotekarza.

Z pozdrowieniami

Koordynatorka projektu

Agata Gierlotka

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos