Sukces uczniów w X Regionalnym Konkursie Zadań Interdyscyplinarnych

1030 731 Los Majkelos

Sukces uczniów w X Regionalnym Konkursie Zadań Interdyscyplinarnych w Języku Angielskim „I Ty możesz zostać noblistą” im. Marii Goeppert-Mayer

1 czerwca dwie pary uczniów klasy VIII f dwujęzycznej naszej szkoły wzięły udział w X Regionalnym Konkursie Zadań interdyscyplinarnych w Języku Angielskim „I Ty możesz zostać noblistą” im. Marii Goeppert-Mayer.
Organizatorem Konkursu jest, od wielu już lat, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Mikołaja Kopernika
w Katowicach.
Uczestnicy konkursu muszą wykazać się doskonałą znajomością języka angielskiego oraz wiedzą z biologii, fizyki, chemii, matematyki i geografii, a także znać fakty z życia noblistki i jej działalności naukowej.

Nasza para w składzie Tomasz Czekaj i Franciszek Duda zdobyła II miejsce. Natomiast druga para w składzie Kalina Śliz i Alan Olbrycht zajęła IV miejsce.

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos