Konkurs z okazji dnia Patrona -” Dzieci – dzieciom”

1030 731 Los Majkelos

Co dzieci mogą przekazać dzieciom? O czym marzą? Czego pragną?

Może myślą o podbojach kosmicznych, przygodach superbohatera, podróżach w czasie, o baletowej spódniczce, lalce, klockach Lego, rodzinnej wycieczce. Równie ważne jest dla nich poznawanie świata, szczęście swoje, innych ludzi, zwierząt i całej planety. A może dzieci marzą też o tym, by rodzina po prostu była razem, by jej członkowie mieli czas dla siebie nawzajem.

Z okazji Dnia Patrona Szkolne Koło Towarzystwa Przyjaciół Dzieci zaprasza uczniów klas I – III i IV – VIII do wzięcia udziału w konkursie literacko – plastycznym pt. „DZIECI – DZIECIOM”. Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu maksymalnie 1 pracę. Może to być praca plastyczna wykonana dowolną techniką, komiks , wiersz, opowiadanie, list otwarty. Nieprzekraczalny termin dostarczenia prac to 3 czerwca 2022 r.

Zapraszamy do udziału!
Prace proszę przynosić do pani pedagog – Iwony Darmoń – Dubas lub naucz. języka polskiego Małgorzaty Marosz – Kochan

Założenia konkursu:

• konkurs ma charakter indywidualny,
• konkurs jest adresowany do uczniów klas I – III oraz IV – VIII,
• autorem pracy może być tylko 1 osoba,
• każdy z uczestników składa do konkursu maksymalnie 1 pracę
• każda z prac powinna być opisana czytelnie (drukowanymi literami)i zawierać dane autora: imię i nazwisko autora, klasa, imię i nazwisko wychowawcy)

Ocenie prac podlegać będą pomysłowość i siła przekazu.

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos