Sukces Krystiana Ciećki z klasy 6 B

1030 731 Los Majkelos

Organizowany przez Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny  w Chorzowie” konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną został rozstrzygnięty. Na konkurs wpłynęło 138 prac, które zostały wykonane z niezwykłą starannością, dbałością o detale, a przede wszystkim wspaniale wpisujących się w tradycje wykonywania tego symbolu niedzieli palmowej i świąt wielkanocnych.

Podczas plenerowej imprezy „Wielkanoc na Śląsku” w Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie” ogłoszono wyniki i wręczono nagrody. W grupie wiekowej prac uczniów klas IV-VI uczeń naszej szkoły Krystian Ciećka z klasy 6 B zajął III miejsce. Palmy zostały wystawione przy wejściu do Muzeum “Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie”, tak by każdy mógł podziwiać nadesłane i wyróżnione prace.

Serdecznie gratulujemy!

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos