„Głosujemy na Lewego!”

1030 731 Los Majkelos
Wszystkie Kolory Świata. Wielki finał tuż, tuż!!!

🟡Cała społeczność szkolna z niecierpliwością czekała na ten moment. Podsumowanie ulubionego Projektu Edukacyjnego „Wszystkie Kolory Świata”.

Zgromadziliśmy wspaniałą kolekcję laleczek. Wszystkie piękne i pomysłowe. Reprezentują najdalsze zakątki Świata, dalekie kraje, ale są również te bliskie. Z Polski, a nawet z Sosnowca. Wykonane z potrzeby serca.

🔴Wszyscy wiemy, że środki finansowe uzyskane z ich sprzedaży zasilą konto Unicef. Celem jest zakup jak największej ilości szczepionek na takie choroby jak: gruzlica, polio, odra i wiele innych. Bez tych szczepień, wiele dzieci w Afryce, nie będzie miało szans na przeżycie.

🟣 Kiermasz laleczek odbędzie się 15 marca (wtorek). Cena minimalna ustalona przez Unicef to 10 zł. Górnej granicy nie ma.

Liczymy na otwarte serca. Na tym nie kończy się jednak nasze zadanie. Jedna z naszych laleczek reprezentuje SP 45 w Ogólnopolskim konkursie. To znany wszystkim kibicom (i nie tylko) piłkarz Robert Lewandowski‼️

Zachęcamy do głosowania na „Lewego”. Strona konkursu to:  wszystkiekoloryswiata.unicef.pl

„Głosujemy na Lewego”
Bezpośredni link do głosowania na naszą laleczkę:
<<< GŁOSUJ!! >>>

Strona będzie aktywna od 1️⃣0️⃣ marca od godziny 1️⃣1️⃣.0️⃣0️⃣.

Zapraszamy!!! 😊

Marta Lachor-Winiarska
Koordynator Unicef

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos