Zbiórka na rzecz Ukrainy

1030 728 Los Majkelos

Szanowni Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele i Przyjaciele SP45,
dziękujemy za Wasze wsparcie, którego udzialacie od czwartku.

Jesteśmy w kontakcie z rodzicami naszych ukraińskich uczniów, nasz zespół koordynuje pracę i odpowiadać na zgłaszane potrzeby.

Jeśli potrzebujecie Państwo wsparcia psycholgicznego: panie pedagog 👩‍🦳👩‍🦰 i pan psycholog 👨‍🦰 są do dyspozycji i w razie potrzeb pokierują dalszym wsparciem psychologicznym do odpowiednich instytucji.

Od poniedziałku do piątku w szkole będziemy zbierać:

✅koce termiczne, śpiwory, materace, czyste, wyprane i wyprasowane ubrania, pasty do zębów, środki myjące do ciała, podpaski, mokre chusteczki, pieluchy dziecięce, ręczniki szybkoschnace, ręczniki papierowe, pościel, latarki, zapałki, baterie, power banki, zestawy wyposażenia medycznego.

żywność: woda butelkowa (zgrzewki), produkty żywnościowe nadające się do szybkiego przygotowania, batony energetyczne, suszone owoce, orzechy, żywność puszkowana, makarony, płatki błyskawiczne.

Dziękujemy za wsparcie i pomoc 💙💛

W razie pytań, wątpliwości prosimy pisać przez dziennik Vulcan do Dyrekcji szkoły.

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos