Zawiadomienie

1030 728 Los Majkelos

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Anny Dziewior, wspaniałego pedagoga, metodyka i wieloletniego wicedyrektora szkoły.

Pani Anna Dziewior od 1986 r. była związane z naszą szkołą. Pełniła funkcje metodyka Studium Nauczycielskiego i opiekuna praktyk pedagogicznych, które młodzi słuchacze odbywali w Szkole Podstawowej nr 45 w Sosnowcu. Od wielu lat współpracowała i aktywnie działała w Polskim Stowarzyszeniu im. Janusza Korczaka.

Przez długie lata nauczycielom VI Liceum Ogólnokształcącego i Szkoły Podstawowej nr 45 udzielała cennych wskazówek i rad pedagogicznych. Wspierała, doradzała i podpowiadała. Dobro i szczęście dziecka zawsze było dla Niej nadrzędną wartością.

Pani Anna Dziewior zawsze pozostanie w naszej pamięci – człowiek o wielkim sercu, dobry, czuły i taktowny.
Pogrążonej w żałobie Rodzinie i Przyjaciołom składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne SP45

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos