Warsztaty CMI dla uczniów klas IV i V

850 558 Los Majkelos

Z przyjemnością informujemy, że została zakończona rekrutacja do III edycji ogólnopolskiego projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego. W realizację projektu zaangażowanych jest 5 najlepszych uczelni technicznych w kraju, a partnerem wiodącym jest Politechnika Łódzka. Nasza szkoła bierze udział w projekcie już po raz trzeci.

Celem projektu jest rozwijanie zainteresowań informatycznych młodzieży, zaszczepienie mądrego korzystania z nowych technologii, pobudzania kreatywności oraz promowanie współpracy zespołowej. Rekrutacja odbywała się pośród uczniów klas IV i V. Bardzo cieszymy się z tak dużego zainteresowania.

O szczegółach zajęć poinformujemy wkrótce. Zajęcia poprowadzi wspaniała trenerka p. Dagmara Śmigielska.

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos