Kiermasz świąteczny

1000 710 Los Majkelos

16 grudnia 2021r. w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny, zorganizowany na rzecz sosnowieckiego hospicjum. Na kiermaszu zostały wystawione na sprzedaż ozdoby i dekoracje bożonarodzeniowe, wykonane własnoręcznie przez wolontariuszy PÓL NADZIEI i ich Rodziców (p. Monikę Ciećka, p. Agnieszkę Karpińską i p. Aleksandrę Wójcik-Dziura).
Wolontariuszki Wiktoria Gębala, Laura Pasternak (klasa 7E) oraz Nina Niełacna (klasa 7A) z ogromnym zaangażowaniem sprzedawały ozdoby świąteczne. Cały dochód z kiermaszu wyniósł 3535 zł.

Na początku grudnia udało nam się zrealizować sprzedaż kartek świątecznych na zamówienie dwóch firm. Kartki były także zrobione własnoręcznie przez wolontariuszy. W rezultacie tej sprzedaży uzyskano 1524zł.
Sumując tegoroczną akcję świąteczną wolontariat POLA NADZIEI zebrał na rzecz Hospicjum św. Tomasza Apostoła w Sosnowcu kwotę 5059zł, która zostanie przekazana placówce 10 stycznia 2022r.

Wszystkim zaangażowanym wolontariuszom PÓL NADZIEI oraz Rodzicom i Nauczycielom, którzy wsparli naszą akcję poprzez zakup ozdób i dekoracji świątecznych, składamy serdeczne podziękowania.

Małgorzata Ziętek i Agnieszka Cofór

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos