„Trudne drogi do niepodległości. Sosnowiec w latach 1918-1939 – ludzie, miejsca, wydarzenia…”

1000 708 Los Majkelos

Miło nam powiadomić, że w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Trudne drogi do niepodległości. Sosnowiec w latach 1918-1939 – ludzie, miejsca, wydarzenia…” uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie lokaty.

W kategorii prezentacja multimedialna uczeń z klasy 7 g Cyprian Siłuch zajął II miejsce, a uczeń z klasy 7 b Igor Krzysztofik III miejsce. Organizatorami konkursu były SP nr 23 i SP 13 w Sosnowcu. Patronat nad konkursem objął Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Śląski. Nagrody i dyplomy organizatorzy dostarczą do szkoły. Opiekunem uczniów była Pani M.Kapuścik.

 

Serdecznie gratulujemy !!!!

 

KONKURS HISTORYCZNY
„Trudne drogi do niepodległości” – IV edycja
Wyniki

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos