Podsumowanie zbiórki na schronisko i Kocią Przystań

1000 707 Los Majkelos

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

Chcieliśmy serdecznie podziękować za ogromne zaangażowanie podczas zbiórki na potrzebujące zwierzęta ze schroniska i Kociej Przystani. Ilość darów przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Dobrej jakości karma, legowiska, akcesoria do pielęgnacji zwierząt, zabawki, drapaki… można jeszcze długo wymieniać. Dowodem na Waszą dobroć dla zwierząt niech będzie fakt, że kilkakrotnie zawoziliśmy dary do schroniska. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że społeczność Szkoły Podstawowej nr 45 jest wrażliwa na krzywdę zwierząt i zawsze chętna do pomocy.

Dziękujemy i życzymy, aby dobro, które dajecie wróciło do Was.

Wolontariusze „Radosnego patrolu” wraz z opiekunami

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos