Podsumowanie akcji z okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia oraz Europejskiego Dnia Wiedzy o Antybiotykach

1000 710 Los Majkelos

W dniach 18.11.21 r. – 25.11.21 r. w Szkole Podstawowej Nr 45 w Sosnowcu przeprowadzono akcję informacyjno-edukacyjną w ramach obchodów Światowego Dnia Rzucania Palenia oraz Europejskiego Dnia Wiedzy o Antybiotykach.
Wychowawcy przeprowadzili zajęcia warsztatowe i pogadanki. Uczniowie wykonali prace plastyczne ukazujące skutki palenia tytoniu i zachęcające do zdrowego trybu życia.
Szczególną aktywnością i zaangażowaniem wykazała się klasa V a, która uczestniczyła w warsztatach prowadzonych przez wychowawcę  p. Małgorzatę Marosz-Kochan. Zapraszamy do podziwiania efektów ich działań – ciekawych i twórczych prac plastycznych.

Gratulujemy talentu i zaangażowania!

Pedagodzy szkolni

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos