Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

800 450 Los Majkelos

Wszystkiego najlepszego z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza!

5 grudnia 2021 r. wolontariusze z wielu krajów obchodzą swój dzień. Z tej okazji „Radosny patrol” przygotował materiał dla uczniów przybliżający ideę wolontariatu oraz życzenia dla wszystkich, którzy lubią pomagać.

Każdy wolontariusz dobrze wie, że tak naprawdę pomagając innym robimy wiele dobrego dla samych siebie. Satysfakcja ze wspólnego działania, poznani ludzie, kontakt ze zwierzętami to przecież sama radość!

Zachęcamy, aby spróbować działania w wolontariacie. Każdy znajdzie tutaj miejsce dla siebie.

Wszystkim Wolontariuszom gratulujemy wytrwałości, serca, pomysłów, zaangażowania i życzymy Wam wielu radosnych chwil w wolontariacie.

Wolontariusze „Radosnego patrolu” wraz z opiekunami

 

Filmik przygotowała p. Agnieszka Andrejczuk

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos