Dni świątecznego sweterka

1000 709 Los Majkelos

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele! 6 i 7 grudnia ogłaszamy dniami świątecznego sweterka. W te dni przyjdźmy do szkoły ubrani w świąteczne sweterki lub mikołajkowe czapki czy w ubraniach w kolorze czerwonym. Będą na nas słodkości od Mikołaja i dużo dobrej zabawy.

Naładujmy akumulatory dobrą energią do dalszej pracy, a czeka nas podsumowanie wielu akcji charytatywnych. Wspólna praca na rzecz innych, aby ten szczególny czas był dla wszystkich dobrym. O poszczególnych akcjach będziemy Was informować na bieżąco.

Mikołaj (i nie tylko) zaprasza do wspólnej zabawy! 

 

Madame Tussauds London’s Royal family wax figures join in the festive fun ahead of Save The Children’s Christmas Jumper day 16th December

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos