Spotkanie z pisarzem, animatorem kultury

1000 707 Los Majkelos

24 listopada 2021r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z panem Dariuszem Rekoszem, autorem prozy przygodowo-detektywistycznej dla dzieci i młodzieży oraz komedii, kryminałów i przewodników dla dorosłych. W warsztatach detektywistycznych wzięli udział uczniowie starszych klas 8f dwujęzycznej oraz klasy 8e, a także młodszych klas 4a, 4b, 4c, 4d. Spotkanie było niezwykle tajemnicze, można nawet powiedzieć, że „ściśle tajne”!

Uczniowie nauczyli się szyfrować i rozszyfrowywać tekst, a prowadzący wyjaśnił niemal wszystkie niuanse teorii kodowania, a także zabrał uczestników w świat literackich zagadek. Po zakończeniu warsztatów uczniowie mogli nabyć książkę autora z imienną dedykacją.

Pan Dariusz Rekosz jest projektantem systemów informatycznych, autorem powieści sensacyjno-przygodowych dla dzieci i młodzieży oraz kryminałów i komedii dla dorosłych, animatorem kultury, a także twórcą słuchowisk radiowych i felietonów.

Organizatorkami spotkania były panie Katarzyna Kukla, Anna Czernecka.

 

Po więcej zdjęć z warsztatów zapraszamy na nasz profil na Facebooku:

<<< ZDJĘCIA Z WARSZTATÓW – KLIK >>>

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos