Agroturystyka ” Pod Skałką” w Przybynowie

1000 604 Los Majkelos

Podczas wycieczki uczniowie obcowali z przyrodą jurajską, zwiedzali okolicę Jurajską kolejką. Zobaczyli zwierzęta, których na co dzień nie spotykają, zwiedzili Mini Skansen Wsi Jurajskiej z IX/XX wieku, w którym mieli możliwość obejrzenia wnętrza chaty w jakiej ludzie żyli dawniej oraz poznać stare narzędzia, którymi się posługiwali.

W trakcie zajęć warsztatowych poznali pochodzenie ziemniaka czyli „Szalone przygody Franka Pyry w podróży dookoła Świata”, wykonali bardzo pomysłowe prace, a później mogli zasmakować pysznych ziemniaków pieczonych w ognisku. Wspaniałą niespodzianką dla dzieci, gdzie mogły popisać się swoimi umiejętnościami ruchowymi w plenerze, był plac zabaw z dmuchanymi zamkami, zjeżdżalniami, suchym basenem, trampoliną, a także dmuchanym torem przeszkód, który okazał się niesamowitą frajdą dla wszystkich uczestników.
Wycieczka była bardzo udana i na długo pozostanie w pamięci uczestników.
Zapraszamy do obejrzenia naszych zdjęć.

Uczniowie i uczennice klas 3a i 3d wraz z wychowawcami

p. Teresą Kaletą i p. Anną Paśko

 

 

<<< KLIKNIJ PO WIĘCEJ ZDJĘĆ >>>

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos