Koncert charytatywny „Artystycznie dla Hospicjum”

1000 579 Los Majkelos

12 października w sali koncertowej MUZA odbył się koncert charytatywny na rzecz sosnowieckiego hospicjum. Organizatorem tego wydarzenia było Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Sosnowcu, które tym razem zaprezentowało utwory rockowe z lat 80- tych i 90- tych. Licytowano także prace z Międzynarodowego Konkursu plastycznego pt. „Inne spojrzenie”.

Wolontariuszki PÓL NADZIEI: Ligęza Alicja 7A, Niełacna Nina 7A, Gębala Wiktoria 7E, Pasternak Laura 7E, Zielińska Gabrysia 7E, Brela Martyna 8C, Grzywna Julianna 8C i Węcel Ola 8C uczestniczyły w organizacji tego koncertu (obsługiwały szatnię, zbierały datki do puszek, sprzedawały kartki świąteczne i upieczone ciasta). Ze sprzedaży uzyskały 558zł !!!

Pieniądze od razu zostały przekazane sosnowieckiemu hospicjum. Wszystkim wyżej wymienionym wolontariuszkom i rodzicom, którym zawdzięczamy upieczone ciasta (p. Iwonie Ligęzie, p. Magdalenie Niełacnej, p. Jolancie Sitko, p. Barbarze Szwed, p. Dominice Pilarz, p. Justynie Plucie, p. Monice Grzywna, p. Iwonie Koziołi p. Aleksandrze Wójcik – Dziura).

Składamy ogromne podziękowania za zaangażowanie.
Małgorzata Ziętek i Agnieszka Cofór

 

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos