Pasowanie na ucznia SP45

1030 686 Los Majkelos

8 października 2021 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. W tym dniu dzieci oficjalnie przyjęte zostały do grona uczniów szkoły.

Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać i recytować wiersze. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez Panią Dyrektor Annę Łakomską-Ciołczyk i Panią Wicedyrektor Katarzynę Plutę.

Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki, o czym przypominać im będą otrzymane dyplomy. Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

Klasa 1a, wychowawca: mgr Jolanta Stanek

 

Klasa 1b, wychowawca: mgr Elżbieta Makuch

 

Klasa 1c, wychowawca: mgr Beata Balcerek / mgr Dorota Musiał

 

Klasa 1d, wychowawca: mgr Ewa Jurgiel-Kuś

 

Klasa 1e, wychowawca: mgr Olga Szewczyk

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos