­čśüTydzie┼ä szcz─Ö┼Ťcia w szkole – FOTORELACJA­čśü

1030 579 Los Majkelos

Szcz─Öcie daje nam ch─Ö─ç do dzia┼éania, wspiera poczucie sprawstwa, dostarcza pozytywnych emocji i sprawia, ┼╝e ÔÇ×rosn─ů nam skrzyd┼éaÔÇŁ. Dlatego, opr├│cz tradycyjnych lekcji, uczymy si─Ö w szkole jak by─ç na nie uwa┼╝nym i jak je rozwija─ç.

 

W trakcie tygodnia szcz─Ö┼Ťcia klasy:

– uczestniczyli┼Ťmy w dniu Tajnego Przyjaciela, kt├│ry polega┼é na robieniu dobrych uczynk├│w i przyjaznych gest├│w wylosowanej wcze┼Ťniej osobie z klasy,

– przygotowali┼Ťmy podr─Öczn─ů apteczk─Ö SOS na smutne dni (czyli s┼éoiczki pe┼éne marze┼ä i dobrych my┼Ťli),

– bawili┼Ťmy si─Ö na licznych wycieczkach klasowych,

– poznawali┼Ťmy tajniki jogi ┼Ťmiechu,

– rozmawiali┼Ťmy o emocjach,

– zrobili┼Ťmy klasowe gazetki

– grali┼Ťmy w gry

– tworzyli┼Ťmy nasz─ů w┼éasn─ů, radosn─ů, foto-budk─Ö,

– podj─Öli┼Ťmy 7 dniowe wyzwanie pe┼éne uwa┼╝no┼Ťci,

– odkrywali┼Ťmy praktyk─Ö wdzi─Öczno┼Ťci.

 

W ramach szkolnego Tygodnia Szcz─Ö┼Ťcia┬á klasa 4B dodatkowo realizowa┼éa projekt fotograficzny pt. ÔÇ×Szcz─Ö┼Ťcie niejedno ma imi─ÖÔÇŁ. Zadaniem uczni├│w by┼éo uchwycenie w obiektywie aparatu tego, co sprawia im szcz─Ö┼Ťcie i powoduje, ┼╝e na twarzy pojawia si─Ö uroczy u┼Ťmiech. Uczniowie i Rodzice z entuzjazmem zaanga┼╝owa┼éa si─Ö w projekt, co zaowocowa┼éo pi─Öknymi fotografiami.

 

Czasami jeden dzie┼ä mo┼╝e zmieni─ç komu┼Ť ┼╝ycie, a co dopiero ca┼éy tydzie┼äÔÇŽ.

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos