Agrogospodarstwo „Pod Skałką” z 3b i 3c

1000 573 Los Majkelos

To fantastyczne miejsce w którym czas się zatrzymał, a co można tam zobaczyć i czego się nauczyć 21 września przekonali się uczniowie klasy 3b i 3c. Na samym początku mogliśmy poznać historię pochodzenia ziemniaka, przejechaliśmy się kolejką Jurajską i zwiedziliśmy okolicę.

Następnie czekała na nas niespodzianka w postaci pieczonych ziemniaków, które zjedliśmy ze smakiem. Na  dodatek tego wszystkiego mogliśmy na żywo pooglądać zwierzęta, których nie mamy na co dzień w mieście.

Zobaczyliśmy też jak dawniej żyli ludzie  w starych chatach. Była to nasza pierwsza wyczekana wycieczka  i będziemy ją długo wspominać.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji uczennice i uczniowie 3B i 3C

wraz wychowawczyniami
p. Sylwią Górną i p. Patrycją Klonek

=

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos