Dzień Kropki

1000 626 Los Majkelos

15 września 2021 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kropki – święto kreatywności i odwagi w pokonywaniu trudności. Najmłodszych uczniów naszej szkoły ogarnęło prawdziwe kropkowe szaleństwo.

Mnóstwo kolorowych krop, kropek, kropeczek zagościło na szkolnych korytarzach. W trakcie lekcji przeprowadzono kropkowe konkursy i pokazy kropkowej mody. Nie zabrakło również pokazu filmu o kropce, która zmieniła świat małej Vashti. Zainspirowani filmem i „bohaterką dnia” stworzyliśmy kropkowe dzieła sztuki.

Ogromną furorę zrobiła fotobudka, w której uczniowie mogli zrobić sobie szalone, kropkowe zdjęcia. Kreatywność dzieci i rodziców przeszła nasze oczekiwania. Mamy nadzieję, że wszyscy uwierzyli w swoje możliwości i odkryli najróżniejsze talenty. Czekamy z niecierpliwością na kolejny Dzień Kropki!

                                                                                 Opiekunowie Rady Samorządu Uczniowskiego

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos