Angielskie łamańce językowe

800 450 Los Majkelos

Łamńce językowe w języku angielskim 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🇬🇧

W języku angielskim łamańce językowe są ważną częścią codziennej wypowiedzi zarówno pisemnej, jak i ustnej. Ze względu na to, że nie zawsze jesteśmy w stanie zrozumieć sens „łamańców” w sposób dosłowny, należy zapoznać się ze znaczeniem i zastosowaniem każdego z nich. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że potrzeba ogromnego nakładu pracy, ale bez obaw – uczenie się „łamańców” to nie tylko nauka, ale także zabawa.

Grupa dziewczyn z klasy 5a zaprasza na „English Tongue Twisters Challenge”.

Nauka łamańców językowych sprawi, że Twój angielski stanie się bardziej płynny i dlatego radzimy, aby opanować sporą liczbę takich wyrażeń, zaczynając od tych najczęściej używanych. Aby ułatwić wybór, przygotowaliśmy 11 popularnych angielskich łamańców językowych.

Sprawdź się!!!

…………………………………………………………………………………………………………………….

Tongue twisters in English🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🇬🇧

A sentence or series of words that is hard to say correctly is called a tongue twister in English. Children love tongue twisters and challenge their friends to try to say them fast several times in row.

For English learners, tongue twisters are a fun way to work on one or two sounds at a time to get the pronunciation just right.

Start by saying the tongue twister slowly, then try to speed up. Once you can say a tongue twister through, try to say it twice or three times in a row for a bigger challenge.

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos