Zebrania z rodzicami i opiekunami uczniów

873 618 Los Majkelos

Szanowni Państwo!

Zapraszamy na pierwsze zebranie w  roku szkolnym 2021/2022:

Szczegółowy harmonogram zebrań:

KLASY I-III 

8 września (środa) 

1 a – sala nr 5 – godz. 17.00 – mgr Jolanta Stanek
1 b – sala nr 4 – godz. 17.00 – mgr Elżbieta Makuch
1 c – sala nr 1 – godz. 17.00 – mgr Beata Balcerek
1 d – sala nr 12 – godz. 17.00 – mgr Ewa Jurgiel-Kuś
1 e – sala nr 11 – godz. 18.00 – mgr Olga Szewczyk

2 a – sala nr 6 – godz. 17.00 – mgr Alicja Bargieł
2 b – sala nr 11 – godz. 16.30 – mgr Lucyna Kaszycka
2 c – sala nr 14 – godz. 17.00 – mgr Dorota Klimczak
2 d – sala nr 61 – godz. 17.00 – mgr Ewelina Lis

3 a – sala nr 3 – godz. 17.00 – mgr Teresa Kaleta
3 b – sala nr 7 – godz. 17.00 – mgr Sylwia Górna
3 c – sala nr 56 – godz. 17.00 – mgr Patrycja Klonek
3 d – sala nr 60 – godz. 17.00 – mgr Anna Paśko

 

KLASY IV-VIII 

9 września (czwartek) 

4 a – sala nr 27 – godz. 17.00 – mgr Katarzyna Kukla
4 b – sala nr 45 – godz. 17.00 – mgr Agata Gierlotka
4 c – sala nr 25 – godz. 17.00 – mgr Wiesława Maj
4 d – sala nr 26 – godz. 17.00 – mgr Edyta Dura

 

5 a – sala nr 31 – godz. 17.00 – mgr Małgorzata Marosz-Kochan
5 b – sala nr 81 – godz. 17.00 – mgr Lucyna Gil
5 c – sala nr 15 – godz. 17.00 – mgr Paulina Więcek
5 d – sala nr 16 – godz. 17.00 – mgr Anna Marzec

 

6 a – sala nr 79 – godz. 17.00 – mgr Beata Kwiecień
6 b – sala nr 86 – godz. 17.00 – mgr Agnieszka Cofór

 

7 a – sala nr 84 – godz. 17.00 – mgr Agnieszka Kempa
7 b – sala nr 41 – godz. 17.00 – mgr Agata Woźniak
7 c – sala nr 38 – godz. 17.00 – mgr Anna Szczepańczyk
7 d – sala nr 39 – godz. 17.00 – mgr Michał Bednarczyk

7 e – sala nr 17 – godz. 17.00 – mgr Monika Szymczyk
7 f – sala nr 30 – godz. 17.00 – mgr Agnieszka Mączka [Zebranie przeniesione na 16 września]

7 g – sala nr 24 – godz. 17.00 – mgr Magdalena Kapuścik

 

8 a – sala nr 27 – godz. 17.00 – mgr Agnieszka Paciej-Motyl
8 b – sala nr 40 – godz. 17.00 – mgr Maciej Strzemiński
8 c – sala nr 64- godz. 17.00 – mgr Ewa Pieszczyk
8 d – sala nr 30 – godz. 17.00 – mgr Arkadiusz Kloc

8 e – sala nr 32 – godz. 17.00 – mgr Michał Batorski
8 f – sala nr 18 – godz. 17.00 – mgr Anna Czernecka

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos