Uroczysta msza święta

999 708 Los Majkelos

 

Msza Św. na Rozpoczęcie Roku Szkolnego i Katechetycznego. Poświęcenie tornistrów.

Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły na niedzielną Mszę Świętą inaugurującą rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego i Katechetycznego, która będzie odprawiona 5 września o godz. 10.30 w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Łukasza Ewangelisty przy ul. Radosnej.

Uczniów klas pierwszych prosimy, aby przyniosły swoje tornistry i przybory szkolne. Zostaną one poświęcone, by dzieci, które rozpoczynają naukę szkolną z Bożą pomocą zdobywały wiedzę i rozwijały swoje zdolności, a pozostali uczniowie otrzymają specjalne błogosławieństwo na ten ro szkolny.

Katecheci

PRZYPOMINAMY O OBOWIĄZKU NOSZENIA MASECZEK W KOŚCIELE.
PAMIĘTAJMY O ZACHOWANIU REŻIMU SANITARNEGO.

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos