Filmik pożegnalny 8a

960 540 Los Majkelos

Osiem lat temu zawitaliśmy do szkoły. Pełni dumy czuliśmy się lepsi niż otaczający nas świat. Czuliśmy się dorośli, a jednak byliśmy zbyt młodzi, aby zrozumieć, co szybko nadejdzie. Przez ostatnie lata pracowaliśmy w pocie czoła, aby móc teraz pójść dalej i gdzieś indziej nasze dzieła kontynuować. Nigdy nie osiągnęlibyśmy tego sami, dlatego podziękować chcemy tym, którzy tak nas wspierali.

WSPANIAŁEJ DYREKCJI, NASZEJ KOCHANEJ WYCHOWAWCZYNI, POPRZEDNIM DROGIM WYCHOWAWCZYNIOM, WSZYSTKIM WYROZUMIAŁYM NAUCZYCIELOM – każdemu z osobna.

Wdzięczni jesteśmy za Waszą wytrwałość, cierpliwość, dobre słowo kierowane w naszą stronę, motywację oraz rzeczowe przekazanie wiedzy. Dziękujemy za czas zdalnego nauczania – wiemy, czasami nie było z nami lekko, okazaliście pomocną dłoń, w tym trudnym dla nas okresie. Wszyscy daliśmy rade – możemy iść dalej. Dziękujemy!

Uczniowie klasy VIII „a” SP nr 45 im. Janusza Korczaka w Sosnowcu

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos