Jerusalema dance challenge z klasą IIIa

1000 562 Los Majkelos

Na początku 2020 roku grupa taneczna z Angoli udostępniła swoją choreografię do przeboju “Jerusalema” i tym sposobem rozpoczął się w sieci challenge. To jedna z akcji, która powstała w trakcie pandemii.

Taniec Jerusalema, czyli Dance Challenge to jeden z radosnych akcentów, który powstał w ostatnim trudnym dla wszystkich czasie. Sam taniec jest bardzo prosty, muzyka rytmiczna i optymistyczna, co wciągnęło też osoby z całego świata. Moda na taniec Jerusalema trwa cały czas i angażuje coraz więcej ludzi.

Uczniowie klasy IIIa zmierzyli się z wyzwaniem a efektem ich pracy jest ten oto film. Wychowawczyni – pani Jolanta Stanek pęka z dumy. Zapraszamy do oglądania! A może przyłączycie się do uczniów IIIa? 💪🙂🎹🥁🎷🎸

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos