Obchody Światowego Dnia Zdrowia oraz Międzynarodowego Dnia Ziemi w klasach I-III

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia oraz Międzynarodowego Dnia Ziemi uczniowie klas I-III z wielkim zapałem przystąpili do realizacji zaplanowanych zadań.

Zachęcam do obejrzenia

Teresa Kaleta

Uczniowie klas I a i I b przygotowali przedstawienie „W zdrowym ciele, zdrowy duch – Witaminki i jarzynki”.

Pozostali uczniowie klas pierwszych wykonali ” Wiosenne kanapki na urodzinki i dla rodzinki”.

Uczniowie klas II wykonali „Ekologiczne Stworki” z odpadów.

KLASA 2a

KLASA 2b

KLASA 2c

KLASA 2d

KLASA 3a

Natomiast uczniowie klas III wykonali plakaty pod hasłem „Czysta Ziemia- zdrowy organizm”. Wszystkie nadesłane prace świadczą o pomysłowości i kreatywności dzieci. Członkowie Zespołu do Spraw Promocji Zdrowia w szkole wyróżnili najlepsze prace, które są zaprezentowane na stronie szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji, którą przygotowały dziewczyny z klasy IIIc:

Nina Rózga

Barbara Pietras

Aleksandra Frydrych

<<< ZOBACZ PREZENTACJĘ >>>

Dziękujemy za fantastyczne prace, energię włożoną w ich wykonanie, zapał, pomysłowość, a przede wszystkim świadomość zdrowotną i ekologiczną! :)