Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Inne Spojrzenie”

1000 561 Los Majkelos

rys. Martyna Komenda (7f)

Mottem tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego INNE SPOJRZENIE, były słowa J.CH. Andersena „Życie to najbardziej zdumiewająca bajka”.

Uczestnicy konkursu w wielu zakątkach świata musieli odpowiedzieć sobie na pytanie, czy życie jest bajką. Prawie 2 tysiące prac i tyle samo interpretacji słów Andersena. Wśród nich, praca naszej uczennicy Martyny Komendy.

Martyna pokazała swego rodzaju panoramę ludzkiego losu. Znajdziemy tam królową życia, piękną, utalentowaną i szczęśliwą. Obok osobę skromną i zbyt kruchą by poradzić sobie z trudami życia. Jest też ktoś, kto przegrał swoje życie.

Czy życie zawsze jest bajką? Jedno jest pewne, życie często zaskakuje i zdumiewa. Praca Martyny przyciąga uwagę intensywnymi kolorami i precyzją linii. Młoda artystka wykonała pracę w stylu manga, który jest niezwykle popularny i lubiany wśród młodzieży. Jury tegorocznej edycji konkursu postanowiło przyznać Martynie Nagrodę! Jest to ogromny sukces, który niesamowicie nas cieszy!!!

Gratulacje!

 

p. Marta Lachor-Winiarska

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos