Ołówki dla Afryki – akcja charytatywna

1000 708 Los Majkelos

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

Ogłaszamy zbiórkę przyborów szkolnych dla potrzebujących dzieci ze Sierra Leone w Afryce, którym los bardzo utrudnia zdobywanie edukacji. Zapraszamy całą społeczność szkolną do włączenia się w akcję. Podzielmy się tym co mamy. Dla nas to niewiele, a dla nich szansa na lepszą przyszłość.

Wiemy, że można na Was zawsze liczyć. Wkrótce przedstawimy film przygotowany przez wolontariuszy, którzy opowiedzą więcej o naszej akcji.

Zbieramy wszelkie artykuły szkolne, takie jak np. zeszyty, ołówki, długopisy, flamastry, gumki, nożyczki, linijki, kredki, kolorowanki, farbki, plastelinę, piórniki, plecaki itp., a także buty dziecięce, ubrania i zabawki.

Prosimy o przynoszenie darów do szkoły z dopiskiem „Ołówki dla Afryki” i zostawianie ich w pojemniku na dyżurce (opisane imieniem i nazwiskiem oraz klasą). Liczymy na Waszą pomoc. Dajmy im szansę na lepszą przyszłość.

Zbiórka trwa do 10 czerwca.

Będziemy informować o przebiegu naszej akcji.

 

Wolontariusze „Radosnego patrolu”

wraz z opiekunami Agnieszką Andrejczuk

i Ewą Będkowską

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos