„DOBRZE JEMY ZE SZKOŁĄ NA WIDELCU”

998 591 Los Majkelos

Ogólnopolski Program Edukacyjny

„DOBRZE JEMY ZE SZKOŁĄ NA WIDELCU”

Miło nam poinformować, że jako szkoła przystąpiliśmy do Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Dobrze Jemy”, stworzonego przez Fundację Szkoła na Widelcu.

Zapraszamy uczniów klas 1-3 wraz z Rodzicami do wspólnego gotowania oraz aktywnego uczestnictwa w programie.

Celem tego projektu jest edukacja w zakresie prawidłowego i świadomego żywienia. Wybór produktów żywnościowych ma ogromny wpływ na zdrowie, samopoczucie, kondycję psychiczną i fizyczną naszych dzieci.

Zajęcia, które będą realizowane w oparciu o otrzymane materiały mają na celu przekazanie podstawowej wiedzy potrzebnej, do zrozumienia zasad zdrowego żywienia. Na spotkaniach uczniowie będą mogli zdobyć umiejętności praktyczne z zakresu podstaw gotowania oraz  prawidłowych nawyków żywieniowych. Pomogą również przygotować najmłodszych uczniów do podejmowania świadomych wyborów konsumenckich.

 

Koordynatorami programu są:

  1. Olga Kufelklasy pierwsze

  2. Agnieszka Struzikklasy drugie

  3. Beata Szafraniecklasy trzecie

 

Gorąco zachęcamy wzięcia udziału!

Zapisy u koordynatorów 😊

 

 

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos