„Kangur matematyczny” – 22 kwietnia 2021 (czwartek)

900 596 Los Majkelos

 22 kwietnia 2021 r. (czwartek) o godz. 9.00 odbędzie się w naszej szkole „Kangur matematyczny”.

Decyzją Dyrekcji w systemie hybrydowym. Klasy 2 i 3 będą pisały konkurs on-line, a klasy 4- 8 stacjonarnie, na stołówce szkolnej.

KLASY II i III 

Dla wersji on- line, w aplikacji Teams zostaną utworzone w weekend 2 zespoły, oddzielny dla kl. 2 i oddzielny dla klas 3. Tam uczniowie otrzymają zestawy zadań w dn. 22 kwietnia i karty odpowiedzi do zadań. Karta odpowiedzi będzie interaktywnym formularzem, który sam zlicza punkty. Uczeń wpisuje swoje imię i nazwisko z użyciem klawiatury, kategorię (kl. 2- Żaczek, kl. 3- Maluch), kod szkoły: JSNC i odpowiedzi zaznacza klikając myszką w aktywne pola. Pole z sumą punktów będzie zablokowane dla ucznia. Uaktywni się po wypełnieniu i zapisaniu karty. Uczniowie odsyłają tylko kartę odpowiedzi.

Hasło do odczytania sumy punktów otrzyma 26 kwietnia koordynator konkursu. Konkurs pisany on-line nie będzie odsyłany do organizatora. Będzie traktowany jako wewnętrzny konkurs. Wszyscy uczestnicy otrzymają drobne upominki od organizatora. Najlepszych uczniów nagrodzimy dyplomami.

KLASY IV-VIII

Uczestnicy konkursu z klas 4- 8 przychodzą do szkoły w dn. 22 kwietnia na 8. 30 pod stołówkę szkolną, z zachowaniem zasad sanitarnych. W maseczkach, z własnymi przyborami do pisania (2 zwykłe czarne długopisy), legitymacją szkolną, z zachowaniem dystansu społecznego. Konkurs potrwa do 10. 30. Po zakończeniu konkursu, uczniowie udają się do domu.

WSZYSCY UDZESTNICY:

Każdy uczestnik konkursu kl. II-VIII zobowiązany jest dostarczyć do szkoły (portiernia), do 21 kwietnia (środa) zgodę na udział w konkursie, wypełnioną przez rodzica, opiekuna prawnego (druk w załączniku). W kolejnym załączniku znajduje się wzór karty odpowiedzi, w celach informacyjnych oraz instrukcja dla ucznia, który uczestniczy w konkursie on- line.

 

ZAŁĄCZNIKI DO POBRANIA:

 

<<<Zgoda uczestnika konkursu>>>

<<<Instrukcja dla ucznia 2021>>>

<<<Karta odpowiedzi>>>

 

Powodzenia!!!

 

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos