„Zagłębie Dąbrowskie – moja mała ojczyzna”

650 527 Los Majkelos

Jak co roku nasza szkołą bierze udział w regionalnym konkursie „Zagłębie Dąbrowskie – moja mała ojczyzna”. W tym roku naszą szkołę reprezentuje drużyna w skład w której wchodzą uczniowie: Amelia Stawowy z klasy VI oraz Olaf Bojanowski i Malwina Mech z klasy VII.

Jak co roku nasza szkołą bierze udział w regionalnym konkursie „Zagłębie Dąbrowskie – moja mała ojczyzna„. W tym roku naszą szkołę reprezentuje drużyna w skład w której wchodzą uczniowie:

Amelia Stawowy z klasy VI oraz Olaf Bojanowski i Malwina Mech z klasy VII.

I etap konkursu obejmował wykonanie plastycznej pracy przestrzennej na temat „Znasz obiekt wart polecenia w moim mieście”.

Reprezentantka naszej drużyny Amelia Stawowy pod czujnym okiem pani Marty Lachor-Winiarskiej przez ferie pracowała nad projektem pomnika Jana Kiepury znajdującego się na Planu Stulecia w Sosnowcu.

Rozstrzygniecie I etapu konkursu nastąpić ma do 25 lutego. Czekamy z niecierpliwości na ocenę jury. Jeśli praca zostanie wysoko oceniona znajdziemy się w II etapie konkursu, który obejmować będzie przeprowadzenie wywiadu ze znaną osobistością naszego miasta.

Najlepsze drużyny przejdą do finału, w którym zmierzymy się z projekcją filmową. Naszym zadaniem byłoby nagranie filmu dotyczącego zabytków naszego miasta.

Trzymamy kciuki za nasza drużynę. Opiekunami uczniów są: pani Marta Lachor-Winiarska, pani Roma Wicherska, pan Michał Bednarczyk, pani Magdalena Kapuścik.

Powodzenia !!!
Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos