Zdalne zakończenie roku szkolnego klas 8 – 2019/2020

800 450 Los Majkelos

Szanowni Państwo,

„Jest na świecie tyle rzeczy, za które nie można zapłacić żadnymi pieniędzmi, tylko radością, pamięcią i słowem: DZIĘKUJĘ!” – Te słowa pełne wdzięczności kierujemy w podziękowaniu za wielki dar serca, pomoc i zaangażowanie w życie Szkoły Podstawowej nr 45 im. Janusza Korczaka w Sosnowcu.

Dzięki ofiarności Państwa, czyniących dla naszej szkoły nieskończenie wiele dobrego, skromnych, pomagających nam bez wielkich słów i rozgłosu, pięknieje nie tylko otoczenie, ale także nasze życie.

Ze względu na sytuację epidemii zapraszamy Państwa na zdalne zakończenie roku szkolnego 2019/2020, które odbędzie się 25 czerwca (czwartek) o godz. 17.00. O tej godzinie odbędzie się premiera filmu przygotowanego dla naszych uczniów klas VIII we współpracy z ich Wychowawcami. Będzie to wydarzenie niezwykłe, wręcz historyczne i w takiej formie chcielibyśmy uhonorować ich ośmioletnią pracę.

O godz. 17.00 zasiądźmy wszyscy przed swoimi odbiornikami i wspólnie przeżyjmy ten niecodzienny czas. Jeżeli ktoś z Państwa nie będzie mógł połączyć się punktualnie o 17.00, to obejrzenie całego uroczystego pożegnania klas VIII, będzie możliwe po projekcji premiery.

Całość wydarzenia będzie dostępna pod linkiem od 25 czerwca od godz. 17.00:


Zapraszamy!
Z poważaniem
Anna Łakomska-Ciołczyk

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos