Nasza reprezentacja w międzynarodowym konkursie plastycznym

1007 627 Los Majkelos
Plastyka to Nasza mocna strona. Mamy wielu świetnie zapowiadających się artystów, którzy biorą udział w wielu konkursach. Pomimo niekorzystnych okoliczności i przeciwności losu w postaci pandemii, udało się przygotować prace na międzynarodowy konkurs plastyczny International Art. Contest for Children Rainbow. Jak co roku konkurs dotyka tematyki ekologicznej, a ściślej zmian klimatycznych i związanych z tym niekorzystnych zjawisk. Wielkie pożary, pustynnienie całych obszarów, topnienie lodowców, ograniczanie przestrzeni życiowej wielu gatunków zwierząt.
 
Ogromny, wielotygodniowy wkład pracy w połączeniu z talentem daje jednak efekty.
 
Reprezentować Nas będą prace wykonane przez:
 
Emilię Jamrochę z klasy 8a
 

 
 
Małgorzatę Wnuk z klasy 8a
 

 
 
Urszulę Mazurek z klasy 5a
 

 
 
Adama Łosiewicza z klasy 5a
 

 
 
Warto przypomnieć, że w zeszłorocznej edycji tego konkursu I miejsce zajęła Wiktoria Konecka z klasy 8a.
 
 
Trzymamy kciuki!!!
Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos