DZIEŃ OTWARTY w SP-45

400 266 Los Majkelos

27 luty  był „Dniem Otwartym” w naszej szkole, przyszli uczniowie klas pierwszych wraz z rodzicami mieli okazję poznać bliżej naszą placówkę. Uroczystość rozpoczął „Hymn szkoły”. Następnie zebrani mogli wysłuchać wiersza „Nasza szkoła”, oraz krótkiego montażu słowno – muzycznego zaprezentowanego przez uczniów klasy III b.

Duży podziw wzbudził współczesny taniec w wykonaniu dziewczynek z klas II oraz umiejętności językowe prezentowane przez uczniów klas I. Część artystyczną zakończył występ uczniów uczęszczających do świetlicy szkolnej.
 
Ogromne emocje wzbudziła piosenka „Rudy rydz” w wykonaniu Ady z I b i Emilki z kl. II a w piosence „Pół kroku stąd” oraz taniec „Śnieżynek”.
 
W czasie całej części artystycznej rodzice mieli możliwość oglądania filmu „Poznajemy szkołę” oraz „Co ciekawego dzieje się w klasach I-III”
 
Na zakończenie głos zabrała pani dyrektor Anna Łakomska Ciołczyk, która zapoznała rodziców z ofertą edukacją szkoły oraz bazą dydaktyczno – wychowawczą.
Po zakończonej uroczystości przyszli uczniowie obdarowani  medalami z logo szkoły oraz zakładkami do nowych podręczników wraz z rodzicami udali się na wycieczkę po szkole pod opieką nauczycieli klas I-III. Spacerując po szkole mieli możliwość obejrzeć sale lekcyjne, bazę sportową szkoły, jadalnię, świetlicę oraz porozmawiać z nauczycielami i skosztować smakołyków przygotowanych przez pracowników szkoły.
 
Zachęcamy rodziców do zapisywania swoich pociech do naszej szkoły! Szkołę wyróżnia bezpieczna lokalizacja, jednozmianowość pracy, a przede wszystkim przyjazna i rodzinna atmosfera.
 
Wszyscy goście w radosnych nastrojach opuszczali szkołę!
Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos