Sukces recytatorski naszych uczniów

W lutym odbył się Miejski Konkurs Recytatorski „Magia Żywego Słowa” zorganizowany przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Sosnowcu we współpracy z Regionalnym Instytutem Kultury w Katowicach. Konkurs posiada status eliminacji miejskich Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „Mały OKR”.

Uczniowie naszej szkoły tradycyjnie uczestniczyli w przesłuchaniach konkursowych i, jak zawsze, nie zawiedli naszych oczekiwań.

Największy sukces odniósł Piotr Kiryk – uczeń klasy II c – wychowawca mgr Beata Balcerek, który zajął II miejsce w eliminacjach i będzie reprezentował Sosnowiec w etapie rejonowym.

Bardzo cieszymy się z osiągnięć pozostałych uczestników.

Wyniki konkursu:

Kategoria – klasy I – III

III miejsce – Helena Juszczyk z klasy II c – wych. mgr Beata Balcerek

Wyróżnienia:

Emilia Juszczyk z klasy II a – wych. mgr Jolanta Stanek
Ignacy Rosołek z klasy II c – wych. mgr Beata Balcerek

Kategoria – klasy IV – VIII

II miejsce – Oriana Hoppe z klasy VI a – opiekun – nauczyciel j.polskiego mgr Krystyna Mika

Wyróżnienie:

Przemysław Papierz z klasy VIII d – opiekun – nauczyciel j.polskiego mgr Krystyna Mika

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!