Bal karnawałowy

400 299 Los Majkelos

Karnawał to miła i szalona, pełna dźwięków i zabaw tradycja. Tak też było u nas, w dniu 17 lutego 2019r.

W naszej udekorowanej balonami szkolnej auli pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrały się za różne swoich bohaterów z bajek. Byli rycerze, kowboje, kotki, myszki, księżniczki, piraci, super bohaterowie… było ich tak wiele, że nie sposób ich wszystkich wymienić.
 
Wspaniała muzyka sprawiła, że bawili się zarówno mali, jak i dorośli. Zabawę uprzyjemnił w klasach przygotowany przez rodziców pyszny poczęstunek. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Zabawa umożliwiła dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.
 
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.
 
Kolejny bal karnawałowy już za rok!
Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos