Międzynarodowy egzamin DELF z języka francuskiego

650 487 Los Majkelos
28 maja ósemka uczniów z klasy VI a i b podeszła do egzaminu DELF. Egzamin składał się z części pisemnej i ustnej. Uczniom mierzyć się przyszło nie tylko z wiedzą i umiejętnościami ale i również z własnym stresem i wiarą we własne siły. Dzielnie ich, w tej nowej dla nich sytuacji, wspierali Rodzice, którym serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w organizacji samego egzaminu.
 
Uczniowie przez cały rok intensywnie pracowali na dodatkowych zajęciach a efekty ich nauki były widoczne od razu – wszyscy ocenili egzamin jako prosty i przyjemny.
 
Gratulujemy więc Gabrysi Stajno, Gabrysi Mazur, Oliwii Wawrzyniak, Kasi Górze, Laurze Umińskiej, Julce Daniel, Patrycji Gaj oraz Michałowi Zielińskiemu wiedzy, wytrwałości i z niecierpliwością czekamy na wyniki z Sevres.
Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos