„Wszystkie Kolory Świata”

1014 639 Los Majkelos
Laleczkowe szaleństwo czyli podsumowanie Projektu Edukacyjnego
UNICEF „Wszystkie Kolory Świata”.
 
 
To już kolejna zakończona i podsumowana edycja „Wszystkich Kolorów Świata”. W projekcie mogli brać udział wszyscy chętni uczniowie z klas V -VII. Chęć zmierzenia się z trudnym zadaniem jakim było wykonanie laleczki (reprezentowała dowolny kraj i kulturę) zadeklarowało prawie 90 osób.
Ostatecznie powstało 80 przepięknych lalek, które 7 lutego prezentowały się od 2 godziny lekcyjnej na korytarzu I-go piętra. Skupiły uwagę całej społeczności szkolnej i bardzo szybko znalazły swoich nabywców. Wszystkie lalki bez wyjątku udało się sprzedać. Łączna kwota wyniosła 880zł!!!
Darczyńcom czyli tym którzy lalki wykonywali jak i tym, którzy je kupowali bardzo serdecznie dziękujemy. Cała kwota została przekazana na konto UNICEF z przeznaczeniem na zakup szczepionek dla dzieci w Afryce.

 

Marta Lachor-Winiarska
Koordynator UNICEF
Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos