Wszystko się kończy i zaczyna…

1030 687 Los Majkelos

„Wszystko się kończy, wszystko przeminie
I sen się przerwie – słodkie marzenie,
Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie
I wciąż trwać będzie, a tym jest – wspomnienie.”

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 w Szkole Podstawowej w Sosnowcu rozpoczęła o godzinie 9.00. Na sali gimnastycznej rok szkolny pożegnały klasy IV – VII. Dyrekcja wraz z wychowawcami wręczyła najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy i nagrody za konkursy i szczególne osiągnięcia. Następnie o godz. 11.00 w szkolnej auli odbyła się kolejna uroczystość. Klasy III kończyły rok szkolny oraz pierwszy etap edukacji. Wychowawcy klas III wręczyli swoim wychowankom wyróżnienia oraz podziękowali za współpracę rodzicom. Wzruszeń nie było końca, tym bardziej, że druga część akademii poświęcona była pożegnaniu Pana Dyrektora Marka Wiewiórowskiego, który kończy swoją karierę na stanowisku dyrektora szkoły i przechodzi na zasłużoną emeryturę. Nauczyciele, Rady Rodziców, uczniowie oraz wszyscy obecni na uroczystości dziękowali Panu Dyrektorowi za wiele lat wysiłku w prowadzeniu szkoły oraz życzyli dalszych sukcesów w życiu prywatnym. Były to wyjątkowe chwile, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich obecnych – uczniów, nauczycieli, rodziców i zaproszonych gości.

                    Panie Dyrektorze, chcemy zapewnić Pana, że będzie u nas zawsze mile widzianym gościem. Bardzo zależy nam na tym, by w dalszym ciągu czuł Pan więź z nami i szkołą. Życzymy samych pogodnych i radosnych chwil!

Author

Los Majkelos

All stories by: Los Majkelos