W ramach szkolnego projektu „Marzec z matematyką” odbył się konkurs pt. „Matematyka, origami i świat wokół nas”.
Celem konkursu było połączenie matematyki ze sztuką składania papieru – origami. Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością, precyzją oraz wyobraźnią przestrzenną, tworząc niezwykłe i bardzo pracochłonne modele. Wszystkie prace zachwycały estetyką oraz pomysłowością wykonania.
I miejsce – ex aequo
Michalina Skrzyńska, kl. 8 b
Karina Ziebro, kl. 7 e
II miejsce
Aleksandra Frydrych, kl. 8 c
III miejsce
Aleksandra Szczęsny, kl. 8 a
Wyróżnienie
Maja Bucka, kl. 8 c
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!
Wasze prace pokazują, że matematyka może być nie tylko nauką ścisłą, ale również inspiracją do tworzenia piękna i rozwijania pasji.






