Z okazji Światowego Dnia Wody, obchodzonego 22 marca, w naszej szkole zorganizowaliśmy konkursy, których celem było poszerzenie wiedzy o właściwościach i znaczeniu wody w przyrodzie oraz promowanie postaw proekologicznych.
• I miejsce – Maja Bucka, kl. 8c
• II miejsce – Patrycja Jonczyk, kl. 7d
• III miejsce – Nina Kobusińska, kl. 8d
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem pomysłowości oraz zaangażowania w przygotowanie prac.
• I miejsce – drużyna z klasy 4a w składzie: Leon Kowalik, Aleksander Kuśnierczyk, Aleks Spetruk
• I miejsce – drużyna z klasy 4b w składzie: Miłosz Podsiadło, Jan Nowiński i Oskar Rusak
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, a zwycięzcom gratulujemy!






