28 kwietnia 2026 r. nasza szkoła ponownie gościła uczniów i nauczycieli z partnerskiego miasta Les Mureaux. To już trzeci rok naszej współpracy, która obejmuje również wyjazdy naszych uczniów do Francji w ramach wymiany.
Podczas wizyty uczniowie pracowali w międzynarodowych zespołach
, uczestnicząc w różnorodnych warsztatach – kulinarnych
, artystycznych
, naukowych
i technologicznych
.
Była to nie tylko okazja do rozwijania umiejętności językowych
, ale przede wszystkim do budowania relacji, otwartości i wzajemnego poznawania kultur. Tego typu spotkania pokazują, jak praktyczne zastosowanie języków obcych pozwala uczniom swobodnie funkcjonować w międzynarodowym środowisku i czerpać z takich doświadczeń pełnymi garściami.
Szczególne słowa uznania kierujemy do nauczycieli naszej szkoły, którzy z ogromnym zaangażowaniem przygotowali i poprowadzili warsztaty. To właśnie dzięki ich pracy i kreatywności każde spotkanie z naszymi francuskimi gośćmi jest wyjątkowe i niezmiennie spotyka się z ich zachwytem.
Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za wspólne tworzenie tej wartościowej i inspirującej współpracy! 
































