I miejsce w zawodach narciarskich
Dodane przez Admin dnia Luty 26 2008 20:39:16
I miejsce w zawodach drużynowych w narciarstwie alpejskim

      W dniu 22.02.2008 roku na stokach Skrzycznego w Szczyrku odbyły się zawody w narciarstwie alpejskim uczniów szkół podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca. W klasyfikacji drużynowej dziewcząt Nasza Szkoła zajęła I miejsce przed SP 42 i SP46 a wśród chłopców zwycięyła ekipa SP 27 przed Naszą Szkołą i SP 42.
Rozszerzona zawartość newsa
      Indywidualnie w kategorii dziewcząt rocznik1998 - 2000 Emilka Kozłowska z Ib zajęła II m., Magda Kata z IId IV m.a Monika Szary z Ia V m.

      W roczniku 1995 - 1997 Agata Sobczyk Va była na IVm, Julka Nawrocka z VIa na Vm, Basia Dratwińska z IVb na VIm, Bogna Cekus z VId na IXm, Natalia Sajdak z Va na XIm a Ola Jagła z IVb na XIIm.

      Wśród chłopców młodszych zwyciężył Robert Żaak z IIa, Stasiu Pisarek z IIIa był III, Maciek Król również z IIIa zajął IVm, Vm zajął Przemek Zając z IIIa a Julek Haładus z Ib był VII-my

      W grupie chłopców starszych Kuba Haładus z IVb zajął IVm, Bartek Niemiec z VId był X-ty, a Adam Filus z Vd XI-ty.

Wszystkim uczniom Naszej Szkoły gratulujemy zdobycia poszczególnych miejsc a w szczególnosci naszej druzynie dziewcząt która zdobyła I miejsce. Dziekujemy za wlożony trud w tak trudnej dyscyplinie oraz życzymy jaka najwiecej sukcesów w dalszej walce....:)