Pedagodzy czuwają online
Dodane przez LosMajkelos dnia Marzec 18 2020 14:21:22W związku z zamknięciem szkoły w dniach 16 - 25 marca informujemy o możliwości kontaktu z pedagogami szkolnymi poprzez dziennik elektroniczny.

Rozszerzona zawartość newsa

Szanowni Państwo!

W związku z zamknięciem szkoły w dniach 16 - 25 marca informujemy o możliwości kontaktu z pedagogami szkolnymi poprzez dziennik elektroniczny.

Codziennie w godzinach 8.00 - 15.00 pedagodzy są do dyspozycji, służą poradą i wsparciem w sprawach dotyczących Państwa dzieci.

Prosimy o przekazanie dzieciom informacji o możliwości uzyskania porady pedagoga poprzez dziennik Vulcan.

Sytuacja w jakiej znalazły się dzieci i młodzież jest szczególnie trudna i wymaga wsparcia osób dorosłych. Dlatego zachęcamy do rozmowy z dziećmi na ten temat oraz współpracy z pedagogami szkolnymi.

Istnieje również możliwość pomocy poprzez rozmowy telefoniczne przez całą dobę.

Od 1 marca 2020 roku Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111, prowadzony od 11 lat przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, będzie działał całą dobę. Linia uzupełnia istotną lukę w polskim systemie pomocy dzieciom, które nie mają dostępu do profesjonalnej opieki w swoim otoczeniu. Dzwoniąc pod 116 111 młodzi ludzie znajdą wsparcie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Z poważaniem
Ewa Będkowska i Iwona Darmoń-Dubas