Pozdrowienia od Krzysztofa Gonciarza
Dodane przez Michal_B dnia Wrzesień 02 2019 11:33:54


Pozdrowienia od znanego
polskiego youtubera
Krzysztofa Gonciarza :)

Rozszerzona zawartość newsa

Krzysztof Gonciarz – polski vloger i autor książek. Obecnie znany jest za sprawą prowadzenia dwóch kanałów w serwisie YouTube: komediowego Zapytaj Beczkę oraz wideobloga Krzysztof Gonciarz. Współtworzy on również wraz z Kasią Mecinski kanał TheUwagaPies oraz gościnnie występuje na jej kanale Fifty na Pół.

Na początku 2016 roku nawiązał współpracę z firmą Intel w celu promocji procesorów z serii i3, i5 i i7 7. generacji. W ramach projektu pt. Sztuka Składania Historii nagrał 4 filmy w kilku wybranych azjatyckich lokacjach – „Więcej niż jedno życie” (Hongkong), „Gdybyś był Japończykiem” (Tokio), „48 godzin wspomnień” (Seul) i „Krok pierwszy” (Tajwan).

W 2016 roku magazyn National Geographic Traveler (polska edycja) przyznał mu nagrodę Traveler 2015 w kategorii „Podróżnik Online”. W 2016 roku zdobył także dwie nagrody Grand Video Awards 2016:
-w kategorii Wideotutorial za film „Jak zostać youtuberem [Sztuka Składania Historii]”
-w kategorii Lifestyle za film „Więcej niż JEDNO ŻYCIE”
oraz dwie nagrody specjalne od Samsunga – Smart TV Award i Audio Network.

Obecnie (12.07 - 29.09.2019) Krzysztof zaprasza do zwiedzania swojej własnej wystawy w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha” w Krakowie zatytułowanej „Tokio 24”. Wernisaż wystawy miał miejsce 12 lipca 2019 roku. Na wystawę składają się 20 minutowy film ukazujący cykl dobowy w Tokio, sala „mikrozachwytów” oraz sala neonów. Gonciarz jest pierwszym polskim youtuberem z własną wystawą w galerii sztuki.