Międzynarodowy egzamin DELF z języka francuskiego
Dodane przez Michal_B dnia Czerwiec 10 2019 17:54:22


28 maja ósemka uczniów z klasy VI a i b podeszła do egzaminu DELF. Egzamin składał się z części pisemnej i ustnej. Uczniom mierzyć się przyszło nie tylko z wiedzą i umiejętnościami ale i również z własnym stresem i wiarą we własne siły.


Rozszerzona zawartość newsa

28 maja ósemka uczniów z klasy VI a i b podeszła do egzaminu DELF. Egzamin składał się z części pisemnej i ustnej. Uczniom mierzyć się przyszło nie tylko z wiedzą i umiejętnościami ale i również z własnym stresem i wiarą we własne siły. Dzielnie ich, w tej nowej dla nich sytuacji, wspierali Rodzice, którym serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w organizacji samego egzaminu.

Uczniowie przez cały rok intensywnie pracowali na dodatkowych zajęciach a efekty ich nauki były widoczne od razu - wszyscy ocenili egzamin jako prosty i przyjemny.

Gratulujemy więc Gabrysi Stajno, Gabrysi Mazur, Oliwii Wawrzyniak, Kasi Górze, Laurze Umińskiej, Julce Daniel, Patrycji Gaj oraz Michałowi Zielińskiemu wiedzy, wytrwałości i z niecierpliwością czekamy na wyniki z Sevres.