Sukces Dawida i Wiktora w konkursie literacko – artystycznym „Wypłyń na głębię”
Dodane przez Michal_B dnia Czerwiec 08 2019 17:26:42

31 maja 2019 r. o godz. 11.00 w Zespole Szkół Katolickich w Sosnowcu odbyło się podsumowanie konkursu literacko-artystycznego „Wypłyń na głębię”. Nasi uczniowie z klasy Vb – Wiktor Zasucha i Dawid Zasucha otrzymali II miejsca za wykonanie gier edukacyjnych na temat dobra. Obydwie prace konkursowe zostały ciekawie opracowane pod względem językowym i graficznym.
   

Rozszerzona zawartość newsa

31 maja 2019 r. o godz. 11.00 w Zespole Szkół Katolickich w Sosnowcu odbyło się podsumowanie konkursu literacko-artystycznego „Wypłyń na głębię”. W uroczystości – oprócz laureatów konkursu i ich opiekunów – uczestniczyli zaproszeni goście: Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Grzegorz Kaszak, Pierwszy Zastępca Prezydenta Sosnowca Pan Zbigniew Byszewski oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Michał Bochenek.


Dobro zmienia rzeczywistość – słowa te przyświecały uczestnikom 10. edycji konkursu „Duc in altum”, który swym honorowym patronatem zechcieli objąć Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Grzegorz Kaszak oraz Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński.


Podczas uroczystości, która odbyła się w Oratorium, wręczono nagrody zwycięzcom konkursu. Nasi uczniowie z klasy VbWiktor Zasucha i Dawid Zasucha otrzymali II miejsca za wykonanie gier edukacyjnych na temat dobra. Obydwie prace konkursowe zostały ciekawie opracowane pod względem językowym i graficznym. Uczniowie zaprojektowali oprócz plansz również pionki do gry i ozdobne pudełka. Dołączyli karty dydaktyczne oraz skrupulatnie opisane instrukcje.

Wiktorowi i Dawidowi serdecznie gratulujemy pomysłowości, determinacji i talentu oraz zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach humanistycznych.

Małgorzata Marosz - Kochan